Pokyny k REGISTRACI

NOVINKA – možnost registrace a zasílání ŘEŠENÍ soutěžních sudoku ELEKTRONICKY – tj. emailem na adresu: reseni@sudoku-k.eu

Pokud chcete této možnosti využít přečtěte si POZORNĚ celé pokyny!!!

Po úspěšné registraci a odsouhlasení vaší mailové adresy vám přijde souhlas s možností zasílání řešení soutěžních sudoku elektronickou cestou.

Aby byla registrace platná je nutné se registrovat celým jménem (tj. JMÉNO i PŘÍJMENÍ) – ne přezdívkou, ne zkráceným jménem, např. Alena Matechova nemůže být AlenaM apod., bez diakritiky tak, aby mohlo dojít k následné kontrole se zaslaným řešením.

POZOR – luštitelé ze Slovenska přidají za své registrační jméno ještě zkratku SLO celé registrované jméno bude pak vypadat takto: Alena Matechova SLO. Budeme vaše řešení po odkontrolování a porovnání s registrací posílat kolegovi na Slovensko ke slosování.

Řešení zasílejte na emailovou adresu: reseni@sudoku-k.eu jako naskenovaný či nafocený obrázek vyluštěných soutěžních stránek se správně vyplněnou adresou pro zaslání výhry. Zaslaná řešení BEZ vyplněné adresy NEBUDOU zahrnuta do slosování!

Na vyřešené sudoku z č. 120 pište adresu přímo pod tabulku vyluštěného sudoku – tj. na str. 25.

VZOR vyplněné registrace – ČR                                                 VZOR vyplněné registrace – Slovensko

registrace