Aktuality

 

vyjde z technických důvodů výjimečně až v úterý 21. září. Ve středu 15. září vychází pouze "oranžové" č. 141, tj. Sudoku-k střední obtížnost. Omlouváme se za zdržení, obrňte se prosím trpělivostí a pro zelené sudoku si zajděte do trafiky v úterý 21. 9. Děkujeme za přízeň a zdravíme všechny luštitele.

V našem eshopu můžete zakoupit komplet sedmi starších speciálů, a to Jaro, Léto, Podzim, Zima, výroční číslo 100, číslo 112 a poslední zářijové vydání číslo 150. Celý komplet je možné objednat za cenu 140,- Kč včetně poštovného.

Číslo 150 pro pokročilé (zelený sešitek) vychází 18. září 2019 jako speciální rozšířené vydání - 100 úloh + citáty slavných. Zařadili jsme více "lichých čísel" a "jiných tvarů", tak snad vám udělají radost. Speciál bude na stáncích 2 měsíce (na rozdíl od běžného vydání). Říjnové číslo 151 vyjde již v obvyklém rozsahu a v pravidelném čase, tj. třetí...

Vážení luštitelé, jak jste si již mnozí všimli, vloudila se nám do sešitků střední obtížnosti č. 101 a č. 102 chyba - obě poslední úlohy, tj. úlohy č. 48, mají být úlohy s diagonálami. Lze je vyluštit i jako úlohy bez diagonál, ale v tom případě nemají pouze jedno řešení. Omlouváme se a přikládáme správná zadání, tj. s...

Ve středu vyšlo Sudoku-k pro pokročilé č. 135, uvnitř s 5. dílem sudokové školy, a č. 102 střední obtížnost. K dostání u všech dobrých trafikantů.